Doprava ZDARMA po celé ČR k nákupu nad 2100 Kč. CANNEFF® lze objednat i do vaší lékárny. Objednání žádejte přímo ve své lékarně.

DOPRAVA A PLATBA

 

 

1. DODACÍ LHŮTA

 

Zboží zasíláme v co nejkratším možném termínu, obvykle do 3 pracovních dní od potvrzení objednávky prostřednictvím dopravců DPD a PPL, Zásilkovny, případně je možné vyzvednutí objednávky v partnerských lékárnách. Doručení zásilky je standardně do 2-5 pracovních dní od objednání.

 

2. DOPRAVA

 

ZÁSILKOVNA / 31 Kč

Doručení na pobočku Zásilkovny obvykle trvá 1-2 dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných Zásilkovnou. Pobočku Zásilkovny si zákazník zvolí přímo na e-shopu v pokladně před dokončením závazné objednávky.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt na www.zasilkovna.cz.

DORUČENÍ DOPRAVCEM DPD (NA ADRESU) / 55 Kč

Vzhledem k zasílání zásilek přes partnera (Zásilkovnu) je doručení společností DPD obvykle do 2-3 dnů po celé ČR.

Zboží je doručováno v pracovní dny 9:00-18:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný.

PPL PARCELSHOP / 59 Kč

Doručení na pobočku Parcelshopu S obvykle trvá 1-2 dny od odeslání, kde si ji poté můžete vyzvednout na základě informací a kódu zaslaných dopravcem PPL. Pobočku Pracelshopu si zákazník zvolí přímo na e-shopu v pokladně před potvrzením závazné objednávky.

Otevírací doba poboček se liší a aktuální informace lze nalézt zde.

VYZVEDNUTÍ V LÉKÁRNĚ / 0 Kč

Zásilku je také možné vyzvednout v síti partnerských lékáren, jejichž seznam neustále aktualizujeme a vybranou pobočku si zvolíte přímo na e-shopu v pokladně před dokončením závazné objednávky.

Otevírací doby jednotlivých poboček lékáren se liší.

DOPRAVA ZDARMA / 0 Kč

Doprava zdarma se vztahuje na objednávky v hodnotě 2100 Kč vč. DPH a vyšší. V tomto případě si může zákazník zvolit libovolnou možnost dopravy a její úhrada jde za provozovatelem e-shopu.

 

3. PLATBA

 

NA DOBÍRKU – V HOTOVOSTI ČI KARTOU / 0-29 Kč

Zboží zaplatíte v hotovosti či kartou přepravci při dodání nebo při osobním odběru na pobočce Zásilkovny, Parcelshopu či partnerské lékárny. Tato možnost platby je zpoplatněná částkou +12 Kč v případě dopravy na pobočku Zásilkovny, +19 Kč v případě doručení dopravcem DPD a +29 Kč v případě využití poboček Parcelshopu. V případě převzetí objednávky na pobočce lékárny je tato možnost platby (tedy dobírka) jediná a není zpoplatněna navíc.

Na vybraných pobočkách Zásilkovny, Parcelshopu či při doručování prostřednictvím DPD je možné objednávky uhradit bezhotovostně platební kartou, nicméně tato možnost není vždy garantována a je nutné si ji ověřit v aktuálních informacích konkrétní pobočky na www.zasilkovna.cz.

BANKOVNÍM PŘEVODEM / 0 Kč

Při platbě běžným bankovním převodem vám zašleme na e-mail informace k platbě (číslo účtu včetně kódu banky, částku a variabilní symbol, který slouží ke spárování objednávky). Tento e-mail je odeslán, jakmile je objednávka potvrzena. Vy ve svém internetovém bankovnictví, osobně na pobočce banky či složenkou zadáte příkaz k úhradě.
Jakmile jsou peníze připsány na účet, zboží odesíláme.

ONLINE PLATBA / 0 Kč

PLATEBNÍ KARTOU VISA, MASTERCARD A DALŠÍ

Při platbě kartou online kliknete na uvedené tlačítko a provedete platbu prostřednictvím zabezpečeného formuláře platební brány. Tam zadáte údaje o své kartě (číslo karty, datum expirace, bezpečnostní kód CVV a jméno držitele karty) a platbu potvrdíte. Tím je vše zaplaceno.

* Veškeré částky na této stránce jsou uvedené včetně DPH.