Doprava ZDARMA po celé ČR k nákupu nad 2100 Kč.

O Cannabidiolu

„Cannabidiol, zkráceně CBD, je jedinečná látka získaná extrakcí z konopí.“

Pouze několik firem na světě je schopno využít unikátní technologii, která umožňuje kombinovat cannabidiol s dalšími vysoce účinnými látkami – kyselinou hyaluronovou, rostlinnými ceramidy a kmenovými buňkami, se skvalanem, čistými přírodními oleji a vitamíny a využívá tak blahodárný synergický účinek těchto látek. Značka CANNEFF® se v této oblasti řadí mezi lídry světového trhu. Existuje mnoho typů pleti a pro každý typ je na místě individuální přístup a vhodně zvolená péče. Účinná látka cannabidiol však působí na každý typ pleti. Jednoduše proto, že v lidském těle na povrchu každé buňky přirozeně existují receptory pro cannabidiol – receptory typu CB1 a CB2. Na tyto receptory se cannabidiol váže a pozitivně stimuluje buňky.

Cannabidiol v pokožce vyvolává regenerační procesy a umožňuje její správnou fyziologickou funkci. V případě kosmetiky skvěle působí na suchou, podrážděnou a přecitlivělou pokožku, rychle a efektivně zklidňuje podráždění i zarudnutí, účinně zvláčňuje a významně urychluje regeneraci pokožky. Používání kosmetiky s cannabidiolem navozuje správnou fyziologickou funkci kůže.

Další účinné látky v kosmetice Canneff®

Kosmetika CANNEFF® je přelomová nejenom v použití cannabidiolu, ale i v jeho dokonalé kombinaci s dalšími účinnými látkami. Seznamte se alespoň s některými z nich.

01

KYSELINA HYALURONOVÁ

Unikátní tělu vlastní polysacharid mající vlastnost vázat na sebe vodu. Jedná se o nejvíce efektivní hydratační látku na trhu. V emulzích používáme kyselinu hyaluronovou s velmi nízkou molekulovou hmotností (3-10 kDa), která má schopnost hydratovat pokožku již od první minuty po aplikaci.

02

EXTRAKT Z MOŘSKÝCH ŘAS ČI CHALUH

CANNEFF® využívá hned několik druhů extraktů z řas či chaluh. Obvykle se jedná o látky s vysoce zklidňujícím účinkem, působící proti photo-agingu  či začervenání pleti.

03

SQUALANE

Látka tvořící tzv. přirozený hydrolipidický systém pokožky. Její dostatek tvoří pomyslný tmel mezi kožními buňkami, který zamezuje odparu vody. Pokožku tedy nejen zvláčňuje, ale zároveň hydratuje. Squalane použitý ve výrobcích CANNEFF® vzniká biofermentačním procesem z cukrové třtiny.

04

KMENOVÉ BUŇKY Z KOSTIVALU

Indukují produkci našeho vlastního kolagenu, čímž pleti vrací mladistvou hutnost a zvyšují bariérové vlastností kůže.

05

SUBTILISINE

Proteolytycký enzym urychlující deskvamaci (odloučení již odumřelých povrchových buněk epidermis), čímž pleť zjemňuje, rozjasňuje a zvyšuje dostupnost kožních nutrientů (vyživujících látek).

06

PREBIOTIKA

Látky podporující růst „přátelských“ mikroorganismů na našem těle, tedy ustalují fungování přirozené kožní mikroflóry, zvyšují bariérovou funkci pokožky a přispívají tím k jejímu rozjasnění.