Doprava zdarma NOVINKA! Doprava zdarma k nákupu nad 2100 Kč.

CANNEFF® lze objednat i do vaší lékárny. Objednání žádejte přímo ve své lékárně.

Jan Storch

Od krabice plné chemikálií k doktorátu a vedoucí pozici na Akademii věd ČR…. Pro maminku a babičku Honzy Storcha bylo dennodenní záhadou, když jim z kuchyně mizel ocet, jedlá soda a další přísady do jídla. Po čase bylo tajemství odhaleno. Ve vedlejším pokoji tehdy 5-ti letý Honzík realizoval své první „světové laboratorní pokusy“ v krabici od bot. Z počátku byly experimenty lehce pěnivé a fascinující, postupem času ale Honza vyrostl, nastoupil na pražskou „Křemencárnu“ a převážnou část času na střední škole věnoval studiu výbušnin. V problematice třaskavých látek se vyznal natolik dokonale, že i přes stovky realizovaných pokusů stále disponuje na svých horních končetinách všemi deseti prsty. Promoval na Vysoké škole chemicko-technologické v oboru organická chemie, doktorát dokončil na Akademii Věd České republiky, kde působí dodnes jako vedoucí Oddělení pokročilých materiálů organické syntézy.

Fascinace chemickými procesy (nejen v lidském těle) ho posouvala vždy o krok dál ve vědeckém výzkumu. Zpočátku se věnoval průmyslové izolaci jedné z nejslibnějších a intenzivně zkoumaných látek poslední doby – cannabidiolu (CBD), pokračuje však výzkumem i jiných kanabinoidů obsažených v konopí (CBG, CBC, CBN).

Jeho laboratorní krabice se za necelých 35 let změnila ve schválený farmaceutický provoz společnosti CB21 Pharma s.r.o., kterou zakládal a kde je spolumajitelem.Honza je absolutní kliďas, má rád asijské speciality, čistě vyluxované koberečky v autě a netančí ani po 3 skleničkách prosecca… Skutečnost, že gaunersky nezarovnává wordové dokumenty do bloku přivádí jeho kolegyni Lenku do infarktových stavů. Od září roku 2016, kdy se s Lenkou poprvé poznali, používá pravidelně denní i noční krém.

    Košík