Doprava zdarma NOVINKA! Doprava zdarma k nákupu nad 2100 Kč.

CANNEFF® lze objednat i do vaší lékárny. Objednání žádejte přímo ve své lékárně.

Lenka Průšová

Když se dětská hra stane životní a profesní vášní…
Ještě jako dítě vyráběla nejrůznější „mastičky a krémy“ z bláta a listů. Původní ingredience časem vyměnila za nejúčinnější high-tech molekuly udávající trendy v péči o pokožku, pro které si neváhá zaletět na nejprestižnější světové kosmetické výstavy.

Lenka, optimista s velmi tvrdou hlavou a prudší povahou :), měla zajímavou životní cestu. Po ukončení Vysoké školy chemicko-technologické nastoupila do fabriky u Rakovníka zabývající se převážně produkcí bytové chemie. Po několika stovkách tun pracích prášků a aviváží zde náhodou vytvořila první tekuté mýdlo, které ji odemklo pomyslné dveře do světa kosmetiky. Odstěhovala se za tehdy jedinou možnou příležitostí na Vysočinu. Téměř dva roky zde vyvíjela profesionální vlasové přípravky. V roce 2012, opět náhodou, zabloudila na svou první výstavu In-Cosmetic v Barceloně, odkud odjížděla s pracovní nabídkou působit v Torontu.  Do Kanady nakonec odcestovala „na zkušenou“. Zima, tamní diametrálně odlišná mentalita a především citové pouto k rodině a vlasti ji přimělo vrátit se zpět. Rozhodnutí zahodit zaoceánskou příležitost nikdy nelitovala. V roce 2014 se po absolvování programu na univerzitě Vrije v Bruselu stala nejmladší hodnotitelkou bezpečnosti kosmetiky v ČR, díky čemuž je oprávněna vydávat posudky deklarující toxikologickou bezpečnost produktů. Největší zlom nastal v květnu roku 2019. S kolegou Honzou Storchem uvedli značku CANNEFF®, která zatočila s kosmetickým trhem (nejen) v ČR. Aktuálně pracuje na vývoji nejvhodnějších aplikačních forem zdravotnických prostředků a léčiv s obsahem krystalicky čistého Cannabidiolu (CBD).

Je spolumajitelkou jediné české farmaceutické společnosti disponující GMP certifikátem pro výrobu léčivé látky CBD (cannabidiol).

Lenka je absolutní systematik, ráda jí, směje se, texty ve Wordu vždy zarovnává do bloku, po 3 skleničkách prosecca dokonce i tančí. Noční stolek s kosmetikou doma nemá. Produkty skladuje v koupelně, obýváku, komoře a ložnici. Jejich množství obvykle osciluje kolem počtu 300 a 90 % z nich je vlastní receptura.

    Košík